بازار آنریل انجین و کاربرد آن در ساخت فیلم

بازار آنریل انجین و کاربرد آن 

بازار آنریل انجین و کاربرد آن در ساخت فیلم

بازار آنریل انجین و کاربرد آن در ساخت فیلم  - وبسایت بوکزار

بازار آنریل انجین

Epic با استفاده از آنریل انجین ۴ در سپتامبر ۲۰۱۴، بازار آنریل انجین را افتتاح نمود. بازار یا Marketplace یک فروشگاه دیجیتال است که به سازندگان و برنامه‎نویسان محتوا اجازه می‎دهد تا داشته‎های هنری، مدل‎ها، صداها، محیط‎ها، قطعات کد و سایر ویژگی‎هایی را که دیگران قادر به خریداری هستند را با آموزش‎ها و راهنمایی‎های دیگر توسط Epic به صورت رایگان در اختیار شما قرار بدهند.

با آنریل انجین فیلم سازی کنید

آنریل انجین در صنعت فیلم سازی، مانند تولید سریال‎های تلویزیونی مثل The Mandalorian و Westworld از فیلمبرداری استفاده می‎کند. در این سریال‎ها این امکان وجود دارد که مجموعه‎های مجازی را درون آنریل انجین ایجاد نمود و سپس به صفحه‎های نمایش بزرگ LED و سیستم‎های روشنایی جوی رندر شد که با حرکت دوربین در اطراف بازیگران و اشیا قرار دارند. به نظر می رسید ظاهر کلی طبیعی‎تر از جلوه های معمولی کروماکی است. این امر امکان ترکیب در عکس‎های واقعی، ویرایش فوری مجموعه‎های مجازی را در صورت لزوم و امکان عکسبرداری از صحنه های متعدد در یک دوره کوتاه مدت را فقط با تغییر دنیای مجازی در پشت سر بازیگران فراهم می‎کند. بخش‎های Jon Favreau و Lucasart’ Industrial Light و Magic در توسعه فن‎آوری Stage Craft خود برای The Mandalorian با Epic همکاری می‎کردند، که براساس یک رویکرد مشابه Favreau در فیلم Lion King مورد استفاده قرار گرفت. Favreau این رویکرد فن‎آوری را با جاناتان نولان و لیزا جوی، تولیدکنندگان Westworld به اشتراک گذاشت. این نمایش پیش از این به استفاده از مجموعه‎های مجازی می‎پرداخت و برخی از فن‎آ‎وری‎ها را پایه ریزی نمود، اما استفاده از آنریل انجین را مانند Stage Craft برای فصل سوم این نمایش ادغام کرده بود.

شرکت Orca Studio که یک شرکت اسپانیایی است، در حال همکاری با Epic است تا استودیوهای متعددی را برای فیلمبرداری مجازی مشابه با رویکرد StageCraft ایجاد نماید. از یک سال گذشته که کووید ۱۹ همه گیر شده است و باعث محدود شدن مسافرت‎ها گشت، آنریل انجین با ارائه مجموعه‎ای مجازی سعی بر این داشت که بستر مناسبی را برای کاربران فراهم کند.

در سایت bookzar.ir این امکان را برای علاقمندان فراهم ساختیم که با استفاده از موتور بازیسازی آنریل انجین به ساخت بازی‎های کامپیوتری بپردازند و برای فیلم‎سازی از نرم افزار موجود در آن کمک بگیرند.

مطالعه بیشتر